Jennifer Aniston tregon kush e telefonoi e para pas uljes emergjente të avionit - Bota Sot
Jennifer Aniston tregon kush e telefonoi e para pas uljes emergjente të avionit

Mediale Vip

Jennifer Aniston tregon kush e telefonoi e para pas uljes emergjente të avionit

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 17:55
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ka folur për uljen emergjente të avionit të saj privat, gjatë udhëtimit të saj të ditlëindjen në Cabo San Lucas.

Aktorja 50 vjeçare u paraqit në emisionin e Ellen DeGeneres, ku foli për këtë rast.

Avioni thuhet se humbi një rrotë gjatë ngritjes dhe për shkak të kësaj, u ul në tokë në Kaliforni për shkak të sigurisë.

Pas lajmit mbi uljen emergjente, Jen zbuloi se Ellen ishte personi i parë që i ka shkruar asaj për t’u siguruar që ajo ishte në rregull.

“Dhe kur e pashë këtë, thashë ‘Ellen’ Paskam dikë që më do”, tha aktorja me shaka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...