Orlando Bloom e mban skeletin e qenit brenda në shtëpi - Bota Sot
Orlando Bloom e mban skeletin e qenit brenda në shtëpi

Mediale Vip

Orlando Bloom e mban skeletin e qenit brenda në shtëpi

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 12:40
Ornaldo Bloom

Aktori i njohur, Ornaldo Bloom, çdo herë ka treguar se i dashuron kafshët.

Sipas Mirror, në një intervistë për revistën Dogs Monthly, Bloom ka thënë se akoma i mban eshtrat e qenit të tij, Sidi.

“Ai ishte një shok i shkëlqyer dhe isha shumë i mërzitur kur ngordhi”. Unë ende e kam skeletin e tij, që ai të vazhdojë të qëndrojë me mua”, ka thënë Bloom.

Ai e kishte adoptuar këtë qen vite më parë, dhe kishte realizuar me të fotografi të shumta gjatë xhirimeve në Marok.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...