Turku e rrah brutalisht modelen serbe, zbulohet shkaku - Bota Sot
Turku e rrah brutalisht modelen serbe, zbulohet shkaku

Mediale Vip

Turku e rrah brutalisht modelen serbe, zbulohet shkaku

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 17:50
Tanja Djukic

Mediet turke dhe ato serbe bëjnë të ditur se modelen serbe Tanja Djukic e ka rrahur brutalisht turku Çagri Tortop, me të cilin ajo ka qenë në lidhje emocionale dhe kanë jetuar bashkë.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre të përbashkët Ortakoj në Stamboll, ndërsa supozohet se motiv ka qenë xhelozia patologjike.

“Më ka rrahur më 2 qershor, pas një grindjeje e cila shpërtheu rreth prës 20. I dashuri më priti me makinë pas një xhirimi, e sapo hyra në makinë, filloi grindja e shkaktuar nga zhelozia e tij. Ajo vazhdoi edhe në banesë, ndërsa kulmoi shpejt kur filloi të më godazë brutalisht me grushte e të më shqelmojë. E lutja të ndalojë, por ai vahdonte të mëgodiste kudo që arrinet”, ka thënë ajo për medie.

Pastaj e ka mbyllur në dhomë dhe vetëm të nesërmen ka mundur ta njoftojë policinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...