Luana Vjollca zbulon të vërtetën e fotos me fustan të bardhë

Mediale Vip

Luana Vjollca zbulon të vërtetën e fotos me fustan të bardhë

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 16:50
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka për të thënë diçka të re.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pershkruajeni kete foto.. 🤔

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana Vjollca duket se e ka ‘harruar’ moderimin, pasi kohëve të fundit maksimalisht është fokusuar në muzikë.

Para një muaji ajo publikoi këngën ‘Sonte’ në të cilën erdhi në bashkëpunim me këngëtarin Ramadan Krasniqi- Dani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moj... 18:00 !!! 😍

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ndërsa tani, me një foto të publikuar në Instagram ngjalli dyshime filimisht pasi u tha ndjekësve ta japin komentin e tyre lidhur me të.

E më pas Luana bëri të ditur se bëhet fjalë për një këngë të re e cila do të titullohet ‘Moj’ dhe publikohet sot në orën 18:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat