Atifete Jahjaga krahë Bill Clinton, por vëmendja diku tjetër - Bota Sot
Atifete Jahjaga krahë Bill Clinton, por vëmendja diku tjetër

Mediale Vip

Atifete Jahjaga krahë Bill Clinton, por vëmendja diku tjetër

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 20:00
Atifete Jahjaga krahë Bill Clinton

Sot në Kosovë ishte erdhi ish presidenti i SHBA-ve Bill Clinton.

Atij iu bë një pritje madhështore nga të gjithë.

Ish presidentin amerikan në aeroport u prit nga ish presidentja Atifete Jahjaga dhe Behgjet Pacolli.

Jahjaga, mori vëmendje me veshjen e saj pothuajse si çdoherë.

E veshur elegante në pantolla të zinj, këpucë si dhe një setër ngjyrë të bardhë rreth belit me një shirit me ngjyrë të zezë, Jahjaga u duk një zonjë.

Atifete Jahjga, ka ndryshuar tejet shumë krahas ndryshimeve në fytyrë ajo  ka bërë edhe linja trupore që çka do që vesh po i rrinë bukur.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat