Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë - Bota Sot
Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Mediale Vip

Dasma po afrohet, Afrona Dika nis përgatitjet për festën e beqarisë

Më: 12 qershor 2019 Në ora: 17:04
Blero dhe Afrona Dika

Afrona Dika ka nisur përgatitjet për festën e beqarisë.

Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, në muajin shtator do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Çifti madje i kanë nisur përgatitjet dhe detajet i kanë dhënë gjatë një interviste për ‘Mirage’.

Përveç dasmës Afrona do ta bëjë një festë të beqarisë dhe për këtë mezi po e pret vikendin. Vendi të cilin e ka zgjedhur është ishulli luksoz Mykonos, në Greqi.

“Duke u bërë gati për vikendin tim të beqarisë në Mykonos”, ka shkruar Afrona pranë postimit në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#throwback soon to be your wifey❤️🙏🏼👼🏼 @bleromuharremi

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...