Bukuroshja që nuk vesh kurrë reçipeta “çmend” me fotot e fundit - Bota Sot
Bukuroshja që nuk vesh kurrë reçipeta “çmend” me fotot e fundit

Mediale Vip

Bukuroshja që nuk vesh kurrë reçipeta “çmend” me fotot e fundit

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 08:57
Jojo Babie

Jojo Babie konsiderohet si një nga modelet më seksi në botë.

Kjo për shkak të aseteve trupore që ajo zotëron.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo ka publikuar.

Pozat e fundit të 30-vjeçares të lënë “pa fjalë”, duke treguar shumë nga pjesa e poshtme e gjoksit, që duhet thënë se nuk e ka origjinal.

Jojo Babie ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit.

Megjithatë kjo nuk ka qenë ndonjë problem për të pasi ajo njeh rreth 9 milionë ndjekës në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...