Djali i Blerta Deliut feston semimaturën, ky është urimi i saj - Bota Sot
Djali i Blerta Deliut feston semimaturën, ky është urimi i saj

Mediale Vip

Djali i Blerta Deliut feston semimaturën, ky është urimi i saj

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 11:20
Blerta Deliu, Sabit dhe Jon Kodra

Djali i deputetes së PDK-së, Blerta Deliut, dje festoi semimaturën.

Djali i saj Joni u shfaq i veshur me kostum të zi, derisa shihet se është përcjell nga dy prindërit.

Deputetja Deliu, ishte ajo që publikoi fotografi në llogarinë e saj në Facebook, ndërsa i shkroi edhe disa fjalë për të.

“Bashkë me Sabitin, e përcollëm Jonin në takimin e semimaturës… Sa shpejt jemi bo shokë, ne të tre”, ka shkruar Deliu – Kodra në Facebook.

Ndryshe, Blerta dhe bashkëshorti i saj, Sabiti ka vite që janë martuar dhe tashmë kanë dy fëmijë, djalë dhe vajzë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...