Sot publikohet “Malena” nga Majk dhe Geti - Bota Sot
Sot publikohet “Malena” nga Majk dhe Geti

Mediale Vip

Sot publikohet “Malena” nga Majk dhe Geti

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 08:05
Pamje nga klipi

Pak kohë më parë ata sollën bashkëpunimin e radhës ‘Vamos’ e cila erdhi së bashku me reperin tjetër, Onat.

Ndërsa, tani dyshja e njohur janë bashkuar edhe për një tjetër projekt i cili publikohet nesër.

Kënga e re nga Majk dhe Getoar Selimi mban titullin ‘Malena’ dhe pritet të publikohet nesër në ora 19:00.

Këtë e kanë bërë të ditur vet artistët në faqet e tyre të Instagramit.

Kujtojmë që Majk dhe Getoar numërojnë disa bashkëpunime së bashku të cilat kanë qenë mjaft të suksesshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...