Çifti i njohur i jep fund lidhjes dy vjeçare - Bota Sot
Çifti i njohur i jep fund lidhjes dy vjeçare

Mediale Vip

Çifti i njohur i jep fund lidhjes dy vjeçare

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 08:41
Chris Martin dhe Dakota Johnson

Çifti i njohur i shou-bizit, Chris Martin dhe Dakota Johnson i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dy vjeçare.

Rokeri i grupit të njohur ‘Coldplay’ besohet të ju ketë thënë shokëve të tij muajin e kaluar që është ndarë aktorja amerikane.

“Ata ishin duke folur për martesë por tani ata kanë vendosur t’i ndajnë rrugët.”, thotë një burim për ‘The Sun’.

Ndarja e tyre ishte e befasishme pasi që ata në paraqitjet e tyre dukeshin shumë të lumtur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...