Kjo këngëtare shqiptare i gëzohet lirimit të Stresit - Bota Sot
Kjo këngëtare shqiptare i gëzohet lirimit të Stresit

Mediale Vip

Kjo këngëtare shqiptare i gëzohet lirimit të Stresit

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 12:04
Stresi

Me vendim të Gjykatës së Tiranës, reperi është liruar me kusht, pas tetë muajsh burg, shkruan lajmi.net.

Lajmin për lirimin e tij e pritën shumë mirë familja, miqtë dhe fansat e reperit.

Po ashtu, një kolege e tij, reperja Nikka përmes rrjeteve sociale ka shprehur gëzimin për lirimin e Stresit.

“Ai është i lirë”, ka qenë mbishkrimi që Nikka ia ka lënë fotografisë së reperit në InstaStory. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...