Meda feston ditëlindjen, ja sa vite i bën - Bota Sot
Meda feston ditëlindjen, ja sa vite i bën

Mediale Vip

Meda feston ditëlindjen, ja sa vite i bën

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 12:42
Mehdin Pergjeçaj

Këngëtari mjaft i famshëm, Mehdin Pergjeçaj i njohur me nofkën ‘Meda’, sot feston ditëlindjen e tij.

Meda sot mbush 39 vjet. Ai ka prejardhje nga Lumbardhi i Deçanit.

“Pendohu” është albumi që e bëri shumë të famshëm këngëtarin e muzikës popullore.

Meda është i martuar me Luljeta Përgjeçaj dhe ka katër fëmijë .

Luljeta ka bërë një postim në Instagram ku e ka uruar bashkëshortin e saj në këtë ditë të veçantë.

“Shum urime per ty dashuri, ishalla dhe 100 bashk me neve. Love you.”, kishte shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat