Rashica mori për nuse më të bukuren e Vushtrrisë - Bota Sot
Rashica mori për nuse më të bukuren e Vushtrrisë

Mediale Vip

Rashica mori për nuse më të bukuren e Vushtrrisë

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 14:46
Milot Rashica dhe Belkis Kera

Milot Rashica është bërë heroi i kombëtares së re të Kosovës.

Ai dhe golat e tij zunë vend shpejt në zemrat e tifozëve kosovarë që po fillojnë të shkruajnë historinë e futbollit.
Shkruhet shumë për talentin e tij, por pak për jetën private.

I riu nga Vushtrria tanimë ka zgjedhur të dashurën e tij dhe me këtë ka treguar se ka goxha shije.

Belkis Kera është emri i saj dhe në fotografitë e saj në rrjetet sociale ajo shfaqet provokuese hiç më pak se të famshmet e estradës.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat