Me këto fjalë Lulja e uroi Medën për ditëlindjen e 40-të  - Bota Sot
Me këto fjalë Lulja e uroi Medën për ditëlindjen e 40-të 

Mediale Vip

Me këto fjalë Lulja e uroi Medën për ditëlindjen e 40-të 

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 17:14
Meda dhe Lulja

Urimi i Lules për Medën Këngëtari i mirënjohur kosovar, Mehedin Përgjeqaj sot feston ditëlindjen e 40-të. Me rastin e ditëlindjes, këngëtari sot natyrisht që do të marrë urime të shumta.

Një urim të veçantë me rastin e ditëlindjes i ka bërë bashkëshortja e tij, Luljeta.

Përmes një imazhi të bukur, në të cilin shihet së bashku me këngëtarin, Lulja ka uruar që Meda t’i bëjë edhe 100 vjet bashkë me familjen.

“Shum Urime per ty dashuri, ishalla edhe bashk me neve Love you.”, ka shkruar Lulja krahas imazhit. 

Meda dhe Lulja janë të martuar qe disa vite dhe së bashku kanë katër fëmijë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat