Nuk paskemi parë gjë akoma: Ronela tejkalon vetën në klipin e ri! - Bota Sot
Nuk paskemi parë gjë akoma: Ronela tejkalon vetën në klipin e ri!

Mediale Vip

Nuk paskemi parë gjë akoma: Ronela tejkalon vetën në klipin e ri!

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 17:39
Ronela Hajati

Nuk paskemi parë gjë akoma: Ronela tejkalon vetën në klipin e ri!

Nuk kanë kaluar pak ditë që kur Ronela Hajati publikoi dy bashkëpunimet e saj meDon Phenom, “Dilema” dhe “Çohu”.

Njëra këngë ritmike për të ndezur clubet anë e mbanë vendit dhe e dyta, një këngë  më ‘chill’ dhe më e qetë.

Por duket se këngëtarja e njohur nuk do të ndalet me kaq!

Në një intervistë për NIN me Alaudin Hamitin, Ronela tregoi se kishte dhe një as nën mëngë këtë verë.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një teaser në Instagram ku shfaqet një lagje “ghetto” dhe disa vajza.

Kjo në fakt është një nga skenat që do të jetë pjesë e klipit më të ri të Ronelës, të titulluar thjesht “Lage”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

COMING SOON! Are u ready??? @imaginefilms @marko_polo18 “LAGE” 🔥🔥🔥

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

“Coming Soon” thuhet për datën e publikimit të këngës, por Indeksonline nuk ka pritur deri në publikim dhe ka arritur të zbulojë një prej look-eve të Ronelës në klip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat