16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutierrez drejt ndarjes - Bota Sot
16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutierrez drejt ndarjes

Mediale Vip

16 vite të martuar, William Leavy dhe Elizabeth Gutierrez drejt ndarjes

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 19:17
William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes. Të paktën kështu janë shprehur mediat spanjolle, të cilat kanë vëzhguar me kujdes marrëdhënien e tyre së fundmi.

Sipas burimeve të ndryshme pranë çiftit ata nuk janë parë bashkë prej kohësh, madje edhe ditëlindjen e saj, Elisabeth nuk e festoi me William. Ndër të tjera është vënë re fakti që në një prej festave të vajzës së tyre çifti nuk kanë qenë bashkë. William dhe Elisabeth janë martuar në vitin 2003 dhe janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

Ata janë një nga çiftet më të diskutuar në Spanjë. Në media është folur shpesh për një ndarje mes tyre për shkaqe tradhtie nga ana e William, por asgjë nuk është pranuar nga dy aktorët.

Nga ana tjetër, pavarësisht këtyre aludimeve për ndarjen e tyre ata nuk kanë reaguar, siç kanë vepruar më parë kur është përfolur për një ndarje mes tyre. Çifti aq i pëlqyer nga fansat janë martuar së bashku në vitin 2003 dhe kanë dy fëmijë. Ne shpresojmë që edhe kësaj radhe ndarja e tyre të jetë thjesht një aludim dhe jo diçka e vërtetë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat