Lajmërohet sërish e ish e dashura e Haxhi Shalës, nuk do ta besoni se në krah të cilit deputet shihet - Bota Sot
Lajmërohet sërish e ish e dashura e Haxhi Shalës, nuk do ta besoni se në krah të cilit deputet shihet

Mediale Vip

Lajmërohet sërish e ish e dashura e Haxhi Shalës, nuk do ta besoni se në krah të cilit deputet shihet

Nga: N.H Më: 15 qershor 2019 Në ora: 19:43
Angelina Shala

Angelina Shala tashmë është emër i njohur në muzikë dhe jo vetëm. Përtej muzikës dhe jetës së saj personale, që së fundi bëri bujë mediale, jeta e Angelines fsheh edhe shumë të pa thëna.

Ajo së fundi është parë me deputetin Milaim Zeka, që mësohet se janë miq të mirë dhe kanë raporte të mira mes vete.

Ish luftëtarja që tani merret me biznes dhe muzikë, rasti dhe fotografitë me deputetin e Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shala, atë e bënë edhe më të njohur.

Image

Ndërsa, kujtojmë se deputeti Milaim Zeka ka bërë gati pothuajse gjithçka rreth partisë së tij, dhe në fund të këtij muaji do ta bëjë përurimin e saj. 

Zeka është i martuar me gazetaren Edlira Qefalia, dhe kanë jetë të lumtur së bashku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat