Morena Tarakun të tillë se keni parë, duket shumë ndryshe - Bota Sot
Morena Tarakun të tillë se keni parë, duket shumë ndryshe

Mediale Vip

Morena Tarakun të tillë se keni parë, duket shumë ndryshe

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 23:34
Morena Taraku

Morena Taraku e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Jemi mësuar që Morena Tarakun ta shohim me flokë të zeza dhe një ndryshim i vogël bie menjëherë në sy.

Së fundmi këngëtarja e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe në foton e postuar në Instagram duket më ndryshe.

Tek ajo vihet re edhe ngjyra e syve ndërsa pranë fotos Morena nuk ka shkruar asgjë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...