Tuna realizon set të veçantë fotografik në Turqi - Bota Sot
Tuna realizon set të veçantë fotografik në Turqi

Mediale Vip

Tuna realizon set të veçantë fotografik në Turqi

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 23:47
Tuna

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, është duke i shijuar disa ditë të mira pushimi në një nga vendet luksoze në Turqi.

Ajo po vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, bukuroshja jonë ka realizuar një set të ri fotografik para fokusit të Norik Ukës, në të cilin është shfaqur mjaft atraktive.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is my silky summer experience. What is your fav place to go for vacations?

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Në njërën prej fotografive, këngëtarja Sejdiu ka ndarë me ndjekësit eksperiencën e saj të pushimeve, teksa pyet fansat se cili është vendi i tyre i preferuar për t’i kaluar pushimet.

Ndërkaq, në tjetrën Altuna shfaqet e shtrirë në një divan dhe nuk ka dyshim se rrëmben vëmendje me dukjen e saj joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Tuna përndryshe këtë vit ka qenë një ndër emrat më të përfolur, kjo edhe falë rikthimit të fuqishëm në muzikë me albumin e saj të ri muzikor “Fortuna”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...