Fjalët e Alban Skënderajt para koncertit në Prishtinë - Bota Sot
Fjalët e Alban Skënderajt para koncertit në Prishtinë

Mediale Vip

Fjalët e Alban Skënderajt para koncertit në Prishtinë

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 07:56
Alban Skënderaj

Alban Skënderaj i ka thënë disa fjalë para koncertit.

Këngëtari Alban Skënderaj sot do ta mbajë një koncert në sallën ‘1 Tetori’ në Prishtinë dhe pritet që ky organizim të jetë tejet madhështor.

E gjithë kjo vihet re nga numri i madh i njerëzve të cilët kanë shfaqur interesim për të shkuar në koncert.

Image

Kjo nuk është hera e parë që Albani performon në Prishtinë, andaj një ditë para koncertit i ka shkruar disa fjalë në Instagram.

“Prishtina në zjarr. Nesër ose kurrë. Hapsirë e një ëndrre, salla 1 tetori”, ka shkruar Albani pranë postimit, një ditë para koncertit madhështor.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...