Flaka Krelani shfaqet joshëse në imazhet e reja - Bota Sot
Flaka Krelani shfaqet joshëse në imazhet e reja

Mediale Vip

Flaka Krelani shfaqet joshëse në imazhet e reja

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 10:50
Flaka Krelani

Ajo sigurohet që gjithnjë të rrëmbejë vëmendjen e publikut. Dhe këngëtarja Flaka Krelani, edhe njëherë e ka vërtetuar se është një nga femrat më atraktive shqiptare. 

Bukuroshja jonë në rrjetet sociale, ka sjell disa imazhe të reja e veshur me një ‘bodysuit’ ngjyrë portokalli, teksa mahnit me format trupore.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet pozitive nuk kanë munguar nga fansat e saj të shumtë.

Këngëtarja Krelani gjatë këtij viti ka qenë mjaft e angazhuar në muzikë dhe në vazhdim ka paralajmëruar edhe disa projekte të reja.

“Slay” mban titullin kënga e fundit e saj, në të cilën u përfol mjaft shumë për skenat e ‘nxehta’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#baywatch 🥴 #slay Link n’Bio

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...