A jeni gati për “Luj çyçek” nga artisti unik Baron me Jiss_Sheppat? - Bota Sot
A jeni gati për “Luj çyçek” nga artisti unik Baron me Jiss_Sheppat?

Mediale Vip

A jeni gati për “Luj çyçek” nga artisti unik Baron me Jiss_Sheppat?

Nga: Maksim Gjokaj Më: 20 qershor 2019 Në ora: 20:15
Baron me Jiss_Sheppat

Një tjetër projekt muzikor shumë i bukur dhe unik do të këtë fundjavë. Është artisti Baron i cili ka gati këngën me titull "Luj çyçek" në stilin regaton në bashkëpunim me dy artistë gjerman Jiss - Sheppat ku do të vijë në kanalin youtube me një super video realizuar në Gjermani ku edhe jeton artisti ndërsa emri i tij i vërtetë është Selatin Gashi me origjinë nga Prishtina.

Kënga është punuar si Mix and Master by Diversity Sound me teks dhe ide nga vetë Baron e do të jetë e kenduar në shqip dhe gjermanisht si mix.

Kjo do të jetë projekti i tij muzikor me video i 20-të pas atij të parafundit "Albanische Mafia" që u prit dhe komentua mjaft.

Të gjithë janë kureshtarë të presin projektin e tij më të ri pasi që nga titulli dhe trailer që ka postuar vetë këngëtari duhet se do të jetë diçka speciale.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat