Mick Jagger rikthehet në skenë për herë të parë që nga operacioni i zemrës - Bota Sot
Mick Jagger rikthehet në skenë për herë të parë që nga operacioni i zemrës

Mediale Vip

Mick Jagger rikthehet në skenë për herë të parë që nga operacioni i zemrës

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 11:06
Mick Jagger

Legjenda e Rolling Stones kurrë nuk u qëndroj larg publikut.  Mick Jagger në Instagram ka ndarë pamje nga provat përpara koncertit në Chicago.

“Të presim të shohim të gjithë nesër! #stonesnofilter” : ka shkruar 75 vjeçari ndaj adhuruesve të tij. 

Ai mund të shihet së shpejti me një buzëqeshje në fytyrë pasiqë po riktheht nga problemet që i kishte me zemrën.

Kujtojmë që ai është një ikonë e muzikës dhe kanë qenë vitet e arta në kohën sa këndonin me grupin ‘Rolling Stones’ 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat