Mc Kresha me projekt surprizë, bashkëpunon me këngëtarin e njohur - Bota Sot
Mc Kresha me projekt surprizë, bashkëpunon me këngëtarin e njohur

Mediale Vip

Mc Kresha me projekt surprizë, bashkëpunon me këngëtarin e njohur

Më: 21 qershor 2019 Në ora: 21:37
Mc Kresha

Mc Kresha po finalizon projektin e tij të ri, të cilin kësaj radhe e sjell në duet me një këngëtar.

Bëhet fjalë për Art Abazin, me të cilin ka bashkëpunuar për këngën “Ajo”, e cila pritet të publikohet shumë shpejt.

Bashkëpunëtorët e Artit dhe Kreshës në këtë projekt janë Fifi dhe Gent Myftaraj. Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur këta dy artistë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...