Rikthehet Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë - Bota Sot
Rikthehet Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë

Mediale Vip

Rikthehet Vali Corleone: Taksën ndaj Serbisë e vendosa unë

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 20:12
Vali Corleone

Është rikthyer Vali Corleone! Ai ka qenë pjesë e emisionit n’Kosovë Show.

I pyetur për shumë çështje, gjilanasi ka pohuar, ndër të tjera, se e ka në kontroll botën.

Vali Corleone gjithashtu ka deklaruar se vendosja e taksës ndaj mallrave nga Serbia ka qenë propozim i tij.

“Taksën me Serbinë e vendosa unë, ishte propozim i imi dhe normal që Qeveria e Kosoves e votoi”, ka pohuar ai.

Vali po ashtu ka thënë se ka raporte të mira me presidentin amerikan, Donald Trump, dhe me shumë emra të njohur të botës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...