Anxhelina pozon joshëse nga shtrati - Bota Sot
Anxhelina pozon joshëse nga shtrati

Mediale Vip

Anxhelina pozon joshëse nga shtrati

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 13:34
Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina Hadërgjonaj ka provokuar nga shtrati.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj po vazhdon të jetë aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo së fundmi i ka publikuar disa foto nga plazhi dhe ka marrë të gjithë vëmendjen me bikini të lagura.

Anxhelina para pak minutash ka provokuar me një foto nga shtrati dhe ani pse nuk ka treguar shumë ashtu siç di, prap se prapë duket seksi.

Këngëtarja shqiptare po shoqërohet me emra të njohur botëror si Kendall Jenner të cilën e takoi në ditëlindjen e mikut të saj, grimerit Ariel.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat