Trim Jetullahu në një bashkëpunim me këngëtaren e njohur! Ja për kë bëhet fjalë! - Bota Sot
Trim Jetullahu në një bashkëpunim me këngëtaren e njohur! Ja për kë bëhet fjalë!

Mediale Vip

Trim Jetullahu në një bashkëpunim me këngëtaren e njohur! Ja për kë bëhet fjalë!

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 19:48
Trim Jetullahu

Këngëtari i njohur Trim Jetullahu, ishte i ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, nga ku tregoi prapaskenat e këngës së fundit “Sonte” dhe zbuloi pak nga projektet e verës.

Pas një kohe të gjatë pa bashkëpunime, Trimi tregoi se ka gati jo një, por tre të tillë dhe me shumë mundësi njërin do e publikojë këtë verë.
Këngëtari nuk preferoi të zbulonte emra, por sfida gjatë bisedës zbuloi rastësisht më shumë.

Ai u vu përballë emrave të njohur të artisteve shqiptare me të cilat do të bashkëpunonte dhe prej tyre zgjodhi Dhuratën, Ronelën, Tayna-n, Dafinën dhe Beatrix-in.

Më pas konfirmoi se pikërisht me një nga këto këngëtare do e ketë bashkëpunimin e radhës. Na mbetet vetëm të presim për të zbuluar se cila do të jetë ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...