Publikohet “Nuse me dashni” nga Osman Imeraj - Bota Sot
Publikohet “Nuse me dashni” nga Osman Imeraj

Mediale Vip

Publikohet “Nuse me dashni” nga Osman Imeraj

Nga: G.B Më: 24 qershor 2019 Në ora: 20:03
Osman Imeraj

Njihet për zërin e veçantë dhe kudo që shkon ndez atmosferën me muzikën e tij.

Është dhe i njohur për ahengjet e shumta familjare, ku krijon atmosferë impozante, shkruan “Bota sot”.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur Osman Imeraj, i cili ka publikuar këngën “Nuse me dashni”, të cilës i ka realizuar dhe videoklipin.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë Kreshnik Avdiu, orkestrimi Labinot Mezini, ndërsa për videoklipin është përkujdesur MProduction Mirton Xhekaj./BS/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...