Këto janë çmimet marramendëse që Emina Cunmulaj shpenzon në veshje - Bota Sot
Këto janë çmimet marramendëse që Emina Cunmulaj shpenzon në veshje

Mediale Vip

Këto janë çmimet marramendëse që Emina Cunmulaj shpenzon në veshje

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 21:21
Emina Cunmulaj

Bukuroshja shqiptare si të gjitha modelet ka fiksim veshjet e shtrenjta.

Emina Cunmulaj është modele e cila jeton dhe vepron në SHBA, paraqitja e saj në organizime të ndryshme vazhdon të komentohet ende nga mediat rozë.

Bukuroshja arrinë të rrëmbej vëmendjen me stilin e saj të veshjes të cilin jo gjithkush mund ta posedojë për arsye të çmimeve të larta.

Në një ‘event’ të organizuar në Moncao këngëtarja kishte marrë pjesë me një fustan të dizajnuar nga kreatorja italiane Alberta Ferreti i cili ka një çmim hiç më të vogël se 2970 euro, më poshtë mund t’i shihni edhe disa nga çmimet marramendëse të veshjeve të Eminës. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat