Rina Balaj gati duetin e ri - Bota Sot
Rina Balaj gati duetin e ri

Mediale Vip

Rina Balaj gati duetin e ri

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 22:10
Rina Balaj

Rina Balaj pritet që së shpejti të lansoj duetin me Blake.

Pas bashkëpunimit me Adelina Ismailin, reperja Rina Balaj ka gati edhe duetin e ri me reperin Blake.

Artistja shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram që t’i publikojë disa skena nga kënga e re që titullohet ‘Jumanji’.

Xhirimet e klipit kanë përfunduar dhe nëse çdo gjë shkon ashtu si është planifikuar atëherë ‘Jumanji’ do publikohet këtë të premte. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...