Diona Fona bën zgjedhjen e saj mes Kidës dhe Dhurata Dorës - Bota Sot
Diona Fona bën zgjedhjen e saj mes Kidës dhe Dhurata Dorës

Mediale Vip

Diona Fona bën zgjedhjen e saj mes Kidës dhe Dhurata Dorës

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 09:58
Diona Fona

Diona Fona tregon se cila nga këngëtaret i pëlqen më shumë.

Diona Fona ishte e ftuar në emisionin ‘Nin’ ku u përgjigjet disa pyetjeve provokative të moderatorit.

Këngëtarja e cila ditë më parë publikoi këngën e saj të fundit ‘Bella vita’ u vu në siklet me disa pyetje.

Moderatori e vuri në siklet 20 vjeçaren në momentin kur pyet se cila është këngëtare më e mirë Kida apo Dhurata Dora.

Kjo ishte përgjigja e Dionës: “Për stil ma therr Dhurata shumë. Kida është e ëmbël, por për stilin tim Dhurata më disponon më shumë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat