Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re - Bota Sot
Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re

Mediale Vip

Era Istrefi zë vendin e parë në Rusi me këngën e re

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 12:21
Era Istrefi

Kënga e re e Era Istrefit e ripërpunuar me artistin rus me nofkën Sayonara Boy, po qëndron në vendin e parë në Top 100 Russia.

Këtë e ka bërë të ditur vet Era përmes një fotografie të postuar në instastory.

Projekti i ripërpunuar është këngë e BAUSA që quhej “Ëas dy Liebe nennst” në gjuhën gjermane.

Këtë këngë të re, Era dhe artisti i huaj e publikuan disa ditë më parë dhe me sa duket është pëlqyer nga populli rus.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...