Zëri i kësaj këngëtare dëgjohet në refrenin e këngës së Lumi B dhe Ledrit - Bota Sot
Zëri i kësaj këngëtare dëgjohet në refrenin e këngës së Lumi B dhe Ledrit

Mediale Vip

Zëri i kësaj këngëtare dëgjohet në refrenin e këngës së Lumi B dhe Ledrit

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 22:39
Ledri Vula dhe Lumi B

Në refrenin e këngës ‘Kiss Kiss’ dëgjohet zëri i një femre.

Ledri Vula dhe Lumi B e kanë publikuar projektin e ri muzikor.

‘Kiss Kiss’ titullohet kënga e cila u pëlqye nga publiku dhe mori shumë kritika pozitive nga fansat e ty prej emrave më të suksesshëm në estradë.

Në refrenin e kësaj kënge dëgjohet një zë femre dhe thuhet se është Dhurata Dora ajo e cila e këndon ani pse zëri duket paksa ndryshe nga që jemi mësuar ta dëgjojmë Dhuratën.

Të tre po kombinohen mjaft mirë bashkë andaj ndoshta edhe nuk do të mungojë ndonjë bashkëpunim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat