Urimi i veçantë i Diellza Kolgecit me rastin e ditëlindjes së Afërdita Paqaradës - Bota Sot
Urimi i veçantë i Diellza Kolgecit me rastin e ditëlindjes së Afërdita Paqaradës

Mediale Vip

Urimi i veçantë i Diellza Kolgecit me rastin e ditëlindjes së Afërdita Paqaradës

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 13:43
Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqaradës

Diellza Kolgeci e ka uruar Afërdita Paqaradën për ditëlindje.

Ish- Miss Kosova, Afërdita Paqarada, sot feston ditëlindje,

Bukuroshja shqiptare ka pranuar urime të shumta me këtë rast, e nuk ka pasur se si të mungojë ai i mikes së saj të zemrës, Diellza Kolgecit.

“Motrat mund të mos jenë përreth gjatë gjithë kohës, por kur ato vijnë sjellim gjëra të mrekullueshme rreth teje. Gëzuar ditëlindjen motra ime, ne të duam”, ka shkruar Diellza pranë fotos së postuar në llogarinë e saj në Facebook.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...