Jo vetëm SHBA...sot feston edhe Era Istrefi! - Bota Sot
Jo vetëm SHBA...sot feston edhe Era Istrefi!

Mediale Vip

Jo vetëm SHBA...sot feston edhe Era Istrefi!

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 13:22
Era Istrefi

4 korriku nuk është vetëm Dita e Pavarësisë së SHBA-ve, apo ditëlindja e Kryeministrit, Edi Rama.

Sot festë e ditëlindje ka edhe Era Istrefi.

Era Istrefi lindi më 4 korrik të vitit 1994 dhe sot mbush 25-vjeçe .

Këngëtarja kosovare u bë e famshme pasi këndoi në himnin e Kupës së Botës, Rusi 2018, ndërsa fitoi famë jashtë kufijve  me projektin e saj ‘BonBon’, që i hapi dyert e suksesit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...