Emina Çunmulaj vazhdon me pushime në Turqi - Bota Sot
Emina Çunmulaj vazhdon me pushime në Turqi

Mediale Vip

Emina Çunmulaj vazhdon me pushime në Turqi

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 13:52
Emina Çunmulaj dhe Sam Nazarian

Është njëra nga modelet më të përfolura në showbizin shqiptar. Fjala është për Emina Çunmulajn, e cila prej vitesh jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja tërheq gjithnjë vëmendje me jetën luksoze që bën, gjersa po vazhdon t’i ndërrojë destinacionet luksoze të pushimeve.

Pas pushimeve që bëri në vendlindje në Mal të Zi, pastaj në rivierën franceze, bukuroshja së fundmi është duke shijuar edhe disa ditë të mira pushimi në Turqi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️💙 happy July 4th 💙❤️ With love from Turkey 😘 And cheers to my half painted manicure #momlife 😂

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

E njëjta ka ndarë në rrjetet sociale një fotografi atraktive me vajzat e saj, teksa uron Pavarësinë e Amerikës nga Turqia.

“Urime 4 korrikun, me dashuri nga Turqia”, shkruan mes të tjerash zeshkania.

Modelja shqiptare tash e disa vite është e martuar me afaristin izraelit, Sam Nazarian, me të cilin ka dy vajza.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...