Keni kujdes në shikimin e këtyre fotografive: Bukuroshja pejane ju përvëlon me foto “hot” - Bota Sot
Keni kujdes në shikimin e këtyre fotografive: Bukuroshja pejane ju përvëlon me foto “hot”

Mediale Vip

Keni kujdes në shikimin e këtyre fotografive: Bukuroshja pejane ju përvëlon me foto “hot”

Nga: N.Sh Më: 5 korrik 2019 Në ora: 20:25
Albulena Berisha

Jo të gjithë e kanë fatin të bëhen të suksesshëm në fushën artistike!

Albulena Berisha tashmë e njohur me emrin artistik si “ANNEL'B”, është njëra nga vajzat më të bukura të shoubizit shqiptar.

Bukuroshja pejane, këngëtarja dhe aktorja e njohur është shijuar pushimet e saja në Turqi.

“ANNEL’B” është e njohur për postimin e fotografive të shpeshta në rrjetet sociale.

Herë provokon e herë jo, mirëpo gjatë pushimeve ka postuar disa fotografi nga plazhi mjaftë “hot”.

Në disa prej tyre Albulena, ka hequr edhe sutjenat e saj dhe ka pozuar pothuajse tërësisht e zhveshur në disa të tjera.

“ANNEL’B” është e njohur për format e saj natyrale, për të cilat është vlerësuar me notën “dhjetëshe” nga komentuesit.

Pejanja e bukur për publikun është bërë e njohur në shumë seriale vendore, e së fundmi ajo ka publikuar edhe këngën e saj.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...