Era Istrefi udhëton në Rusi, kështu u prit atje - Bota Sot
Era Istrefi udhëton në Rusi, kështu u prit atje

Mediale Vip

Era Istrefi udhëton në Rusi, kështu u prit atje

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 15:28
Era Istrefi

Era Istrefi dy ditë më parë festoi ditëlindjen.   

Era Istrefi me rastin e ditëlindjes së 25-të pranoi urime dhe dhurata të shumta.

Këngëtarja kishte organizuar edhe një ndejë pritvate, ku festoi pranë personave më të dashur për të.

Së fundi, Era ka udhëtuar për në Rusi, ku iu bë mikpritje e ngrohtë me një tavolinë përplot me ushqime të ndryshme.

“Qeshtu kom qef me mprite”, ka shkruar ajo mbi një video që e postoi në InstaStory.

Për ndryshe, Era së fundi ka performuar në Tiranë, ndërsa do të vazhdojë edhe me koncertet e radhës.

Projekti i fundit muzikor i saj është dueti me artistin e njohur rus, kurse ka paralajmëruar edhe disa këngë të reja. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...