Era Istrefi publikon fotot e para pas arritjes në Rusi - Bota Sot
Era Istrefi publikon fotot e para pas arritjes në Rusi

Mediale Vip

Era Istrefi publikon fotot e para pas arritjes në Rusi

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 18:11
Era Istrefi

Era Istrefi së fundmi ka udhëtuar në Rusi.

Era Istrefi orë më parë kishte ndarë disa imazhe në Instastory ku tregoi se çfarë pritje j’u bë në Rusi.

Duket se këngëtarja nga Prishtina ka udhëtuar për të mbajtur një koncert atje, pas suksesit që po arrin kënga e fundit me Sayonara, shtetasit rus dëshirojnë të shohin një performancë nga artistja.

Si edhe çdo herë tjetër Era duket shumë stil në fotot e fundit, e veshur me një xhaketë të kombinuar me ngjyra leopardi dhe taka të dizajnuar si leopard ajo arriti të tërheq vëmendjen e publikut. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Look at me now

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...