Britney Spears tregon dietën me fruta për të humbur sa hap e mbyll sytë, katër kile! - Bota Sot
Britney Spears tregon dietën me fruta për të humbur sa hap e mbyll sytë, katër kile!

Mediale Vip

Britney Spears tregon dietën me fruta për të humbur sa hap e mbyll sytë, katër kile!

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 18:47
Britney Spears

Këngëtarja e famshme, Britney Spears, tregoi sesi arriti të heqë shpejt katër kilogramë duke konsumuar perime dhe fruta të caktuara. Madje përmes një tabele, ajo na orientoi edhe se se çfarë kombinimesh duhen bërë për sëmundje apo shqetësime të ndryshme, në mënyrë që të kenë sa më shumë efekt.

“Kisha sy të lodhur, stres, astma dhe dhimbje koke. Por kjo tabelë më ka ndihmuar shumë me problemet  dhe peshën time”, ka shkruar ajo.

Kështu për stresin, thotë se duhen konsumuar banane, luleshtrydhe dhe dardha; ndihmojnë në dobësim por edhe përmirësojnë gjendjen. Për lodhjen duhen marrë karrota, rrepa të kuq, mollë jeshile, limon e spinaq dhe kështu me radhë. Britney duket shumë e kënaqur nga rezultati, prandaj ua rekomandon edhe të tjerëve!!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat