Mësohet këngëtari me të cilin Luana Vjollca do të bashkëpunoj për këngën e radhës - Bota Sot
Mësohet këngëtari me të cilin Luana Vjollca do të bashkëpunoj për këngën e radhës

Mediale Vip

Mësohet këngëtari me të cilin Luana Vjollca do të bashkëpunoj për këngën e radhës

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 22:03
Luana Vjollca

Luana Vjollca së shpejti vjen me duet të ri.

Luana Vjollca kohë më parë kishte njoftuar se ka filluar punimet për këngën e re.

Pas bashkëpunimit me grupin Tnt dhe duetit me Danin këngëtarja nga Shqipëria edhe këtë herë do sjell një bashkëpunim.

Prive mëson se këngëtarja/prezantuesja e njohur ka bashkuar forcat me Shpat Kasapin për këngën e re.

Si duket edhe xhirimet e klipit kanë përfunduar pasi Luana ditë më kishte publikuar një seri fotografish.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...