Fillon numërimi së prapi, Seven Saraçi gati albumin - Bota Sot
Fillon numërimi së prapi, Seven Saraçi gati albumin

Mediale Vip

Fillon numërimi së prapi, Seven Saraçi gati albumin

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 23:47
Seven Saraçi

Seven Saraçi ka njoftuar se albumi është gati të lansohet.

Seven Saraçi kishte bërë muaj pa publikuar ndonjë këngë, por ai qenka bërë gati të shpërthej me rikthimin e tij.

Gjatë kësaj periudhe këngëtari me origjinë shqiptare paska punuar për një album, ai me disa postime të bëra në Instastory tregoi se shumë shpejt do ta publikojë albumin.

Një javë më parë Seven kishte prekur shqiptarët me këngën ‘Nothing Changed’ me anë të cilës kishte shprehur frikën dhe dëshpërimin që kishte përjetuar gjatë luftës në Kosovë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...