Tayna provokon keq, incizon veten pa bluzë - Bota Sot
Tayna provokon keq, incizon veten pa bluzë

Mediale Vip

Tayna provokon keq, incizon veten pa bluzë

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 12:51
Tayna

Tayna ka provokuar në Instagram.

Reperja Tayna po vazhdon provokimet e saj në Instagram.

Derisa njihet si një prej emrave më të komentuar në mediat rozë, ajo po u jep akoma më shumë hapsirë të gjithëve për t’ia lakuar emrin pasi sukseset nuk po i ndalen e dita ditës sa vjen e bëhet akoma më joshëse.

Image

Mbrëmë ajo e ka incizuar veten në pasqyrë dhe shihet pa bluzë, e veshur shkurt dhe duket seksi.

Ndërsa në një tjetër postim ani pse me bluzë, Tayna po ashtu ka marrë vëmendjen. Me këtë veshje është paraqitur në koncertin e fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat