Pamje nga festa e beqarisë së Fiona Gllavicës - Bota Sot
Pamje nga festa e beqarisë së Fiona Gllavicës

Mediale Vip

Pamje nga festa e beqarisë së Fiona Gllavicës

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 15:03
Fiona Gllavicës

Aktorja Fiona Gllavica ka festuar me shoqet e saj.

Aktorja e njohur Fiona Gllavica do të martohet më 12 korrik dhe tashmë pothuajse të gjitha përgatitjet kanë mbaruar.

Fiona e cila nga roli që ka në ‘Çka ka shpija’ njihet si ‘Pajtesa’ do ta kurëzoj dashurinë me martesë me djalin i cili quhet Arbnor.

Fiona madje ka festuar mbrëmë me shoqet e saj dhe disa nga pamjet nga festa e beqarisë i ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...