Adele në lidhje të re dashurie? - Bota Sot
Adele në lidhje të re dashurie?

Mediale Vip

Adele në lidhje të re dashurie?

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 16:20
Adele

Kohëve të fundit është spekuluar për një romancë të re në jetën e Adeles.

Adele u shfaq dorë për dore me një mashkull në “British Summer Time Hyde Park Festival” dhe të gjithë menduan se bëhej fjalë për një lidhje të re, shkruan Usmagazine.

Në fakt personi në fjalë nuk është një mashkull i ri në jetën e këngëtares dhe as i dashuri i saj.

Ai quhet Paul Drayton dhe është bashkëshorti i mikut të saj të njohur Alan Carr. Drayton është thjesht mik i ngushtë i Adele dhe mes tyre nuk mund të ketë asgjë më tepër.

Pas divorcit me Simon Konecki këngëtarja është në qendër të vëmendjes nga mediat ku thuajse çdo javë e lidhin atë me një person të ri.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...