Adelina Tahiri thekson linjat trupore në foton e fundit - Bota Sot
Adelina Tahiri thekson linjat trupore në foton e fundit

Mediale Vip

Adelina Tahiri thekson linjat trupore në foton e fundit

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 23:08
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është në formë shumë të mirë fizike.

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë ka arritur që brenda një kohe të shkurtër të rikthej trupin në gjendjen më të mirë.

Këngëtarja pak çaste më parë ka publikuar një fotografi në Instagram nga pushimet ku është shfaqur shumë seksi dhe format trupore lanë ndjekësit me gojë hapur.

Sa i përket muzikës ajo ditë më parë ka publikuar këngën e re ‘Përgjithmonë’ të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️💋

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...