Arbenita në një moment romantik me Feron duke u puthur në pishinë - Bota Sot
Arbenita në një moment romantik me Feron duke u puthur në pishinë

Mediale Vip

Arbenita në një moment romantik me Feron duke u puthur në pishinë

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 08:35
Arbenita Ismajli dhe Fero

Arbenita ka ndarë imazhe duke u puthur me Feron.

Arbenita Ismajli dhe Fero janë ndër çiftet më të komentuara në botën e shoubizit shqiptar.

Dyshja kanë arritur suksese me rrugëtimin që e kanë zgjedhur, Arbenita me modelizëm e Fero me muzikë dhe publiku po i do për atë se çfarë janë.

Fero sot feston ditëlindjen e parë pranë Arbenitës prej kur ata lidhjen e kanë bërë publike dhe duken tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit në fotot që Arbenita i ka publikuar në Instagram.

Ata e kanë ndarë me ndjekësit edhe një foto, në një moment romantik duke u puthur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...