Shawn Mendes dhe Camila Cabello kapen sërish mat - Bota Sot
Shawn Mendes dhe Camila Cabello kapen sërish mat

Mediale Vip

Shawn Mendes dhe Camila Cabello kapen sërish mat

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 10:31
Shawn Mendes dhe Camila Cabello

Tashmë duket se Shawn Mendes dhe Camila Cabello kanë konfirmuar se janë çift.

Këngëtarja 20 vjeçar dhe këngëtarja 22 vjeçare, janë parë për dore të dielën në West Hollywood, Kaliforni.

Çifti kishte veshje sportive dhe ndanë momente romantike gjatë shëtitjes së tyre.

Fillimisht u tha se Shawn dhe Camila janë miq të ngushtë por tani doli se janë lidhur me njëri-tjetrin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...