“Je t’aime” e Geronës, vjen me freski dhe adrenaline…! - Bota Sot
“Je t’aime” e Geronës, vjen me freski dhe adrenaline…!

Mediale Vip

“Je t’aime” e Geronës, vjen me freski dhe adrenaline…!

Nga: M.GJ Më: 8 korrik 2019 Në ora: 11:37
“Je t’aime” e Geronës, vjen me freski dhe adrenaline…!

Gerona Hyska njihet për vokalin e saj dhe që kur merrte pjesë në “Top Fest” ajo la përshtypje të mira tek publiku i saj. Kujtojme disa këngë me klipe të cilat janë pëlqyer mjaft dhe kanë zëne vend në shijet e ndjekësve “Falma”, “Ti ma the” dhe së fundmi ajo ka sjellë një këngë me një titull interesant dhe që ngel në mendje “Je t’aime”, me tekst të Fifit dhe produksion të Apollo, e realizuar si këngë dhe klip gjithashtu në New York ku Gerona ndodhet prej disa muajsh atje.

Klipi është realizuar nga një shqiptar atje Kreshnik Marke, i cili ka realizuar edhe një klip të Dafina Zeqirit, ku si duket Geronës i ka pëlqyer dhe e ka kontaktuar!BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...