Natyrale dhe e bukur sikurse e bija e Lutfi Hazirit - Bota Sot
Natyrale dhe e bukur sikurse e bija e Lutfi Hazirit

Mediale Vip

Natyrale dhe e bukur sikurse e bija e Lutfi Hazirit

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 09:20
Kënga Haziri

Kënga Haziri gëzon një bukuri natyrale. E bija e të parit të Gjilanit, kohën e fundit dukshëm ka shtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Edhe në foton e fundit ajo ka fokusuar fytyrën e saj të bukur.

Kujtojmë faktin se Kënga gëzon edhe linja të mira trupore, dhe jo rrallë herë i shfaqë ato për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat